نماینده شهرستان مبارکه،‌ دکتر صالحی از روستای بداغ آباد بازدید و با اهالی این روستا گفت‌وگو کرد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر نماینده شهرستان مبارکه،‌ دکتر صالحی از روستای بداغ آباد بازدید و با اهالی این روستا گفت‌وگو کرد.

دهیار بداغ آباد در این بازدید با توضیح اینکه جاده بداغ آباد یکی اساسی‌ترین مشکلات این روستا است، بیان کرد: با اختصاص دادن ۱۰ میلیارد تومان برای اجرای پروژه جاده بداغ آباد جلوی تصادفات شدید و فوت افراد در این جاده گرفته می شود و با احداث این جاده پیش بینی می شود که بخش زیادی از مشکلات روستا حل شود.

وی ضمن اشاره به اینکه حریم روستا هنوز مشخص نشده، گفت: این مسئله باعث شده است که زمین های مجاور روستای بداغ آباد به محلی برای تخلیه نخاله های ساختمانی تبدیل شود.

محمدی با اشاره به اینکه این روستا حدود ۸۶۰ نفر جمعیت دارد تصریح کرد نبود پست‌بانک و سالن ورزشی از دیگر مشکلات بداغ آباد است.

نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: برای احداث پست‌بانک تعامل کردیم که یک شعبه بین صفائیه و بداغ آباد احداث شود و توجه داشته باشید که تعامل بین روستای بداغ آباد و محله صفائیه موجب خدمت‌رسانی بهتری به این روستا خواهد شد و تلاش کنید از این فرصت به نحو احسن استفاده شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: برای حل شدن مشکلات جاده بداغ آباد پیگیری های لازم را انجام خواهم داد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

6 + هفده =

فهرست